جوشان تصویر زندگی آمریکا بازنشسته اخبار گوناگون

جوشان: تصویر زندگی آمریکا بازنشسته اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری انتقاد فوق‌تخصص بیوتکنولوژی به یکی از مهمانان احسان علیخان

یک فوق تخصص بیوتکنولوژی در مصاحبه‌ای اظهار کرد که طبق تحقیقاتی که به عمل آمده داستان یکی از مهمانان برنامه ماه عسل از اساس دروغ است.

انتقاد فوق‌تخصص بیوتکنولوژی به یکی از مهمانان احسان علیخان

انتقاد فوق تخصص بیوتکنولوژی به یکی از مهمانان احسان علیخان

عبارات مهم : انتقاد

یک فوق تخصص بیوتکنولوژی در مصاحبه ای اظهار کرد که طبق تحقیقاتی که به عمل آمده داستان یکی از مهمانان برنامه ماه عسل از اساس دروغ است.

به گزارش میزان، پروفسور علی کرمی، فوق تخصص بیوتکنولوژی و رییس بنیاد ملی سبک زندگی در گفت و گویی در رابطه با مهمان پرحاشیه که در چند روز اخیر در برنامه ماه عسل حضور پیدا کرد گفت: ایشان{یاسمن اشکی} در مورد یک بیماری ژنتیکی نادر صحبت کرد. که سیستم ایمنی بدن را دچار اختلال کرده، باعث تب های طولانی مدت و عجیب شده است و شاخصه هایی شبیه به ایدز داشته هست، ولی هرگز اسم بیماری را نگفت.

چطور ممکن است شما از بیماری ژنتیکی مادرزادی صحبت کنید که اسمش را نبرید؟! اگرچه در بررسی هایی که انجام دادیم، متوجه شدیم ایشان قبلا در مصاحبه ای خودش را بنیان گذار «کمپین ۴ دقیقه جهت صلح» معرفی کرده و گفته که در وقت جنگ تحمیلی، در تهران، قربانی بمباران شیمیایی هوایی عراق بوده است (البته پایتخت کشور عزیزمان ایران هرگز بمباران شیمیایی نشد!) طبق تحقیقات ما، اساسا داستان ایشان دروغ بود و ایشان اصلا بیماری ژنتیکی ندارد.

وی در خاتمه اضافه کرد: ما مخالف تولید واکسن نیستیم، ولی سؤال اینجاست که مگر کشور در این حوزه متولی ندارد که ایشان بخواهد وارد شود؟ ما هم معتقدیم واکسن ها باید در داخل تولید شوند، ولی این واکسن، جزو واکسن های مهم کشور ما نیست. ما در واکسن های نوزادان مسئله داریم و از خارج از کشور وارد می کنیم. واکسن زگیل تناسلی اولویت ماست یا واکسن نوزادان؟

انتقاد فوق‌تخصص بیوتکنولوژی به یکی از مهمانان احسان علیخان

واژه های کلیدی: انتقاد | بیماری | نوزادان | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz